Doprava ZDARMA pro objednávky nad 300 Kč!

Vůně, pocity a vzpomínky

Nejprve trochu vědecky. Tzv. čichový bulbus (část mozku, přijímající signály z neuronů v nose) je blízce spojen s naším centrem paměti a pocitů, jde tedy o emoční centrum mozku, které na vůně reaguje okamžitě a přináší nám vzpomínky a výraznou pocitovou odezvu. Vůně tak může vyvolat záplavu vzpomínek, ovlivňuje naší náladu a dokonce i náš pracovní výkon.

Když cítíte určitou vůni poprvé, spojíte si jí se situací, událostí či osobou. Vůně a myšlenka se ve vašem mozku propojí. Když pak vůni ucítíte znovu, „cestička“ se aktivuje a vy se můžete zasnít u vůně posečené trávy, levandule nebo citrusové kůry. Každý z nás má jiné zážitky a zkušenosti, proto je každá z našich vůní jedinečná. Všechny voní autenticky, protože tyčinky, vyrobené z čistého přírodního papíru, napouštíme koncentrovanými esenciálními oleji bez nežádoucích chemických příměsí.

Krásné okamžiky a vzpomínky, vůně šetrné k vašemu zdraví a také k přírodě, to je naše mise, kterou vám nabízíme pod hlavičkou americké společnosti Enviroscent, majitele 23 patentů a průkopníka v zodpovědném přístupu k životnímu prostředí.

Autosticks Caption Scentsicles