Doprava ZDARMA pro objednávky nad 300 Kč!

Ohleduplnost

Enviroscent je novým typem společnosti v oboru interiérových vůní, ve kterém je používáno hodně nežádoucích chemických látek. Nejsme zastánci „trochu méně špatných řešení“. Naše vize obsahuje ty nejkrásnější vůně s minimálním vlivem na prostředí a zdraví uživatele. Výrazný vliv mají pouze na naše emoce.

Papír a obal

Nejprve vybereme přírodní papír z lesů, se kterými je zacházeno udržitelně. Papír je nejen rozložitelný, ale také kompostovatelný, takže se vrací zpět do přírody, nekončí na skládce. Také u obalů se snažíme volit striktně ty materiály, které jsou obnovitelné, kompostovatelné, recyklovatelné a vytvořené k minimalizaci odpadu.

My sami

Jsme si vědomi toho, že nejsme dokonalí a stále máme místa, kde je co zlepšovat, jako třeba ve vývoji obalů z recyklovaného plastu namísto nového plastu. Proto na řešení spolupracujeme s týmem vědců. Věříme v transparentnost a pravdivost a v udržitelný způsob, jak vytvářet krásné vůně bez vlivu na životní prostředí. Jsme pyšní na své úspěchy, ale stále hledáme způsob, jak můžeme věci vylepšit, a to pod vedením zakladatele firmy Jeffa Sherwooda.