Doprava ZDARMA pro objednávky nad 300 Kč!

Naše historie

Společnost Enviroscent byla založena ve Spojených státech v roce 2001 Jeffem Sherwoodem, který pracoval jako vědec v NASA, a jeho ženou Sharon. Oba vložili své zkušenosti a vášeň do vybudování firmy, která přinese autentický a reálný zážitek z vůně. Pracovali 70 hodin týdně. Zároveň se zaměřili na ekologickou a zdravotní stránku věci, tedy na udržitelnost výroby, základní výzkum a vývoj.

Více o Jeffu Sherwoodovi

Společnost vlastní mnoho patentů na unikátní technologie, které zajišťují prvotřídní kvalitu výrobků značek Caption, AutoSticks a ScentSicles. vývojové středisko Enviroscent sestává z pěti vědců, vedených chemikem-analytikem a výrobky jsou průběžně inovovány a vylepšovány.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Dnes byste Enviroscent našli mezi 250 nejrychleji rostoucími soukromými společnostmi ve Spojených státech. Nejvíc příznivců přibývá z řad těch, kdo kupují výrobky zodpovědné k přírodě a kdo chrání své zdraví. Enviroscent se nespokojuje s tím, že používá přírodní esenciální oleje ve svých výrobcích, respekt k životnímu prostředí pojal v širším měřítku a přihlíží k němu ve všech fázích vývoje, výroby a balení vůní.

PTÁME SE

Uvedení výrobků na trh předchází podrobný průzkum mezi spotřebiteli, jehož cílem je zjistit, které vůně nejlépe odrážejí pozitivní emoce a voní autenticky a intenzívně. Jaké vůně se vám zapíší do paměti a mohou v budoucnu evokovat příjemný pocit.

Více o vlivu vůní