Doprava ZDARMA pro objednávky nad 300 Kč!

NAŠE PRINCIPY

Naší vizí je vyrábět krásné autentické vůně. Panensky čistý papír napouštíme koncentrovanými esenciálními oleji a nepoužíváme rozpouštědla, která mají specifický pach, jež je nutno překrýt. Ve vonných výrobcích bývá okolo 50% rozpouštědel, my u Enviroscent naopak používáme čistou vůni bez příměsí. Veškerá tekutina, se kterou pracujeme, krásně voní.

VLASTNÍ VÝZKUM

Jsme majiteli 23 patentů a autory technologie HOLD-PUSH, která pomocí přírodního minerálu a škrobu zajišťuje rovnoměrnou intenzitu vůně v čase. S týmem vědců pracujeme na dalším vylepšení všeho, co děláme, například vývoji obalů z recyklovatelného plastu.

ZODPOVĚDNOST KE ZDRAVÍ

V našich výrobcích nepoužíváme rozpouštědla. Nahradili jsme vyšším obsahem vůně ve formě koncentrovaných esenciálních olejů, čímž jsme nejen prodloužili životnost našich tyčinek, ale také zajistili jejich zdravotní nezávadnost. Máme seznam dalších látek, které netolerujeme, včetně ftalátů, látek dráždících dýchání, výrobků živočišného původu, astmagenů nebo odolných biokumulativních toxinů (PBT).

ZODPOVĚDNOST K PŘÍRODĚ

Papír, který používáme, pochází z udržitelně pěstovaných lesů. Naše výrobky jsou ekologicky zlikvidovatelné, vrací se zpátky do přírody a neplní kontejnery s odpadem. Také u obalů se snažme volit striktně ty materiály, které jsou obnovitelné, kompostovatelné, recyklovatelné a vytvořené k minimalizaci odpadu.