Doprava ZDARMA pro objednávky nad 300 Kč!

JEFF SHERWOOD

Inovátor a pokorný obdivovatel přírody Jeff Sherwood pracuje ve firmě na plný úvazek spolu s manželkou a nejstarší dcerou. Miluje výzvy, říká o sobě, že se snadno začne nudit, takže když mu jeho kamarád, obchodní vývojář jedné z největších floristických společností FTD, předestřel úkol vrátit květinám jejich vůni (protože ať chceme nebo ne, květiny z obchodu moc nevoní), koupil si pugét, dal ho do vázy a pak na něj hodiny koukal.

„Napadlo mě dát vůni do vody, ale nebylo to moc cítit. Mohl jsem také nasprejovat vůni přímo na květiny, ale to bych je zahubil. Pak se mi v hlavě rozsvítilo a já vyrobil umělý stonek, který jsem napustil vůní a vložil ho do vázy tak, že skoro nebyl vidět. Fungovalo to.“

O rok a stovky prototypů později se z papíru a čisté vůně zrodil ScentStick. Jeff se utvrdil v závěru, že právě tento přístup je pro svůj účel perfektní.

Od provonění květin byl už jen krůček k vývoji unikátních vonných klacíků ScentSicles, které stejným způsobem dodají vůni jehličnanů vánočním stromkům, umělým i živým. V USA se staly bestsellerem, voní velmi věrně a dodají interiéru kouzlo zasněženého lesa a Vánoce mohou být klidně na blátě.

Jedinečná technologie HOLD-PUSH a také prvotřídní technika balení tyčinek FreshPack vedla k rozšíření nabídky o tyčinky do interiéru a do auta. Dnes nabízí společnost Enviroscent ucelenou škálu půvabných a uživatelsky bezpečných vůní, které respektují přírodu. Distribuují se po celých Spojených státech i v Evropě a ambiciózně expandují na další trhy.