Doprava ZDARMA pro objednávky nad 300 Kč!

Nejčistší oleje

Vybíráme si pouze ty nejčistší esenciální oleje v koncentrované formě a mísíme je s dalšími zodpovědně a eticky získanými vonnými složkami, čímž vznikají interiérové vůně nejvyšší kvality, které zosobňují okamžiky, jež si chceme připomínat a uchovat.

Žádná rozpouštědla

V průmyslu vůní jsou rozpouštědla hojně využívána, takže produkty jich obsahují 30-50%. Naše společnost má patentovánu technologii, která eliminovala rozpouštědla jako způsob, jak rozptýlit vůni do vzduchu. Rozpouštědla jsme nahradili vyšším obsahem vůně, a to až na dvojnásobek (přesné množství záleží na konkrétní vůni).

Unikátní hold-push technologie

Používáme přírodní škrob (stejný jako v potravinách) a kapalný oxid křemičitý (druhý nejčastěji se vyskytující minerál na Zemi). Škrob je na povrchu našich tyčinek a funguje jako garance, že se vonné oleje nerozptýlí příliš intenzívně a rychle - vůni jakoby "zbržďuje". Oxid křemičitý absorbuje vzdušnou vlhkost a protože voda a olej se neslučují, voda vyhrává a vytlačuje vonný olej z přírodního papíru ven, a to zhruba měsíc. Rozpouštědla nejsou potřeba.

Více o technologii

Přírodní papír

Používáme přírodní papír, který je jako čisté plátno, na nějž mohou naše vůně malovat svůj příběh, abyste zažili autentický pocit ryzí vůně.

Autosticks Caption Scentsicles